Strony internetowe

Dziś strona www jest już obowiązkowym i bardzo znaczącym elementem w kampanii reklamowej każdej firmy. Pozwala na trafienie do szerokiego grona klientów oraz wzmacnia wizerunek firmy.

zobacz więcej

Sklepy internetowe

Handel elektroniczny to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin globalnej gospodarki, dająca szanse na dodatkowe dochody. Daje możliwość zarobku przy małym nakładzie funduszy.

zobacz więcej

Pozycjonowanie

Tysiące klientów każdego dnia poszukuje najkorzystniejszej dla siebie oferty. Możemy sprawić, że Państwa strona będzie na pierwszych stronach wyszukiwania i trafi do grupy docelowej.

zobacz więcej

Materiały graficzne

Planujecie Państwo większą kampanię reklamową? Banery, kartki okolicznościowe, wizytówki czy reklamy prasowe z pewnością przyciągną więcej klientów i wzmocnią wizerunek firmy.

zobacz więcej

 
      Strona główna          O nas          Portfolio          Ceny         Kontakt          English version  
               

    Strony www

Projektowanie stron internetowych

    W dobie Internetu, strona internetowa jest już obowiązkowym i bardzo znaczącym elementem w kampanii reklamowej każdej firmy. Stworzenie profesjonalnej witryny ma na celu:

- wzmocnić wizerunek firmy oraz marki

- precyzyjnie dotrzeć do grupy nowych klientów i usprawnić z nimi kontakt

- pozyskać dane pozwalające na rozwijanie firmy, podejmowanie nowych działań

    Przygotujemy dla Państwa profesjonalną i oryginalną witrynę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Pomożemy w doborze słów kluczowych, domeny oraz hostingu. Na Państwa życzenie, możemy zapewnić stałą opiekę nad serwisem, dzięki czemu strona zawsze będzie prezentowała aktualną ofertę Państwa firmy i zachęci użytkowników do częstych odwiedzin.

Web-usability czyli czym się kierujemy...

    Strona internetowa musi być funkcjonalna. Projekt graficzny powinien być przejrzysty, nawigacja łatwa i zrozumiała dla każdego z odwiedzających, a teksty bezbłędne i rzeczowe. Zachowanie tych zasad jest niezbędne do prawidłowej komunikacji. Nauką, która zajmuje się funkcjonalnością serwisu internetowego jest Web-usability. Skupia się ona na ocenie wydajności, efektywności, a także łatwości użytkowania, na podstawie:

- intuicyjnej nawigacji

- zrozumiałej dla użytkownika komunikacji

- ułatwień skanowania w poszukiwaniu informacji

Copyright © CDG Webkreacje.pl          Wszelkie prawa zastrzeżone!