Strony internetowe

Dziś strona www jest już obowiązkowym i bardzo znaczącym elementem w kampanii reklamowej każdej firmy. Pozwala na trafienie do szerokiego grona klientów oraz wzmacnia wizerunek firmy.

zobacz więcej

Sklepy internetowe

Handel elektroniczny to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin globalnej gospodarki, dająca szanse na dodatkowe dochody. Daje możliwość zarobku przy małym nakładzie funduszy.

zobacz więcej

Pozycjonowanie

Tysiące klientów każdego dnia poszukuje najkorzystniejszej dla siebie oferty. Możemy sprawić, że Państwa strona będzie na pierwszych stronach wyszukiwania i trafi do grupy docelowej.

zobacz więcej

Materiały graficzne

Planujecie Państwo większą kampanię reklamową? Banery, kartki okolicznościowe, wizytówki czy reklamy prasowe z pewnością przyciągną więcej klientów i wzmocnią wizerunek firmy.

zobacz więcej

 
      Strona główna          O nas          Portfolio          Ceny         Kontakt          English version  
               

       Materiały graficzne

Na życzenie, wszystkie materiały graficzne jakie oferujemy, mogą zostać przygotowane przez współpracujące z nami drukarnie. Tym samym możemy dostarczyć Państwu już gotowe materiały reklamowe.

Wizytówki:
- jednostronne - 30-40zł*
- dwustronne - 50-70zł*

Możemy dla Państwa przygotować projekt wizytówki, której wygląd będzie dostosowany do strony oraz pozostałych materiałów reklamowych, tak aby wszystko tworzyło jedną, profesjonalnie zaplanowaną całość. Projekt przesyłamy w wersji elektronicznej lub na płycie CD, gotowy do wydruku.

Baner reklamowy: 25-45zł*

To wizytówka Państwa strony, która ma zachęcić do jej odwiedzenia. Możliwość wykonania banera statycznego, jak również animowanego.

Kartki okolicznościowe: 30-100zł*

Zbliżają się święta czy też ważna data dla Państwa firmy? Warto to uczcić i powiadomić o tym klientów, aby wiedzieli, że o nich pamiętamy. Projekt w wersji elektronicznej, gotowy do wydruku.

Projekty reklam i plakatów

Prace te uzgadniamy indywidualnie, w zależności od wielkości oraz projektu.

 

* Ceny bez podatku VAT.

Copyright © CDG Webkreacje.pl          Wszelkie prawa zastrzeżone!